Zaproszenia Ślubne

Artykuły na temat Zaproszeń Ślubnych:

Dlaczego nie warto przepłacać za zaproszenia ślubne?

Dlaczego nie warto przepłacać za zaproszenia ślubne? Wiele z Was na pewno stoi przed dylematem, jakim jest wybór zaproszeń ślubnych. Rynek ślubny wręcz obfituje w tego typu papeterię, co nie ułatwia podjęcie decyzji… Na pewno zdążyłaś zauważyć, że ceny zaproszeń bardzo się od siebie różnią: można kupić zaproszenie dosłownie za złotówkę, są też i takie… (Kliknij, aby czytać dalej >>)

Nazwiska w zaproszeniach ślubnych – odmieniać czy nie?

Oto jest pytanie! 🙂 Kwestia odmiany nazwisk to odwieczny dylemat i problem wielu przyszłych Panien Młodych, które zamierzają wkrótce rozpocząć wręczanie zaproszeń na swój ślub. Swoje wątpliwości często próbują rozwiać na wielu forach internetowych lub grupach ślubnych, ale czy w tych miejscach znajdą właściwą odpowiedź? (Kliknij, aby czytać dalej >>)

Czy warto wybrać zaproszenia ze zdjęciem?

Czy warto wybrać zaproszenia ze zdjęciem? Wybór zaproszeń ślubnych nie jest sprawą prostą! Kokardki, wstążeczki, paski, kropki… W dzisiejszych czasach można znaleźć i kupić prawie wszystko! O tym, dlaczego nie warto przepłacać za zaproszenia pisaliśmy tutaj, dzisiaj natomiast postaramy się odpowiedzieć na pytanie – czy warto wybrać foto-zaproszenie. Oczywiście, że tak! Jest to wspaniała alternatywa… (Kliknij, aby czytać dalej >>)

Zaproszenia Ślubne z-Milosci.pl – recenzja Kariny

Przyszły mi próbki zaproszeń ślubnych ze strony “z-miłosci.pl” wiele z was zna ta stronę ale nie wiecie jaka jakość , czy warte są swojej ceny( od 1 zł do 1.29 ) na zdjęciu przedstawiam kilka różności i chce wam jej krótko opisać z myślą, że którejś z was pomogę (Kliknij aby czytać dalej >>)

Kiedy i jak powinno się wręczać zaproszenia ślubne?

Kiedy nadchodzi odpowiedni moment, zaczynamy rozdawać nasze długo wybierane zaproszenia ślubne. Jest to czas spotkania się z najbliższymi, porozmawiania, opowiedzenia o swoich przygotowaniach… Czy wiesz kiedy najlepiej powinno się zacząć rozdawać zaproszenia? (Kliknij, aby czytać dalej >>)