Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

XX Podlaskie Targi Ślubne – 3 grudnia 2017

XX Podlaskie Targi Ślubne – 3 grudnia 2017

Zapraszamy wszystkich planujących ślub i wesele na jubileuszowe XX Podlaskie Targi Ślubne.

Impreza odbędzie się:
3 grudnia 2017r w Białostockich Spodkach (ul. Św Rocha 14).

Prezentowane tam będzie wszystko, co może być przydatne podczas planowania ceremonii ślubno-weselnej.

Swoje oferty wystawią m.in.:
* restauracje,
* hotele,
* zakłady fotograficzne,
* filmowcy,
* właściciele limuzyn,
* salony kosmetyczne ,
* wizażystki ,
* firmy dekoratorskie,
* kwiaciarnie,
* zespoły muzyczne,
* prezenterzy
oraz wiele innych firm.

W czterech spodkach salony mody ślubnej przedstawią kolekcje sukni i garniturów oraz dodatków ślubnych.

Podczas targów będzie można się zapoznać z szeroką gamą usług weselnych: od fotografii i wideofilmowania, przewozów limuzynami i bryczkami po usługi dekoracyjne i cateringowe oraz kompleksową organizację ślubów i wesel.

Kwiaciarnie i firmy dekoratorskie przedstawią propozycje bukietów i dekoracji ślubnych, cukiernie zaprezentują wspaniałe torty weselne, a hotele, pałace i dworki zaproszą do swych wnętrz i plenerów.
Najlepsi podlascy jubilerzy zaprezentują nowe kolekcje biżuterii ślubnej

Dodatkowe atrakcje:
* występy zespołów muzycznych i akustycznych,
* pokazy iluzjonisty
* pokaz tańca brzucha
* konkursy z cennymi nagrodami ufundowanymi przez wystawców.

Przed lokalem zaprezentują się najciekawsze pojazdy i powozy do ślubu.

Największą zaletą tej imprezy będzie to, że wszystko, co stanowi nieodłączne zaplecze wesela i ślubu, znaleźć można będzie w jednym miejscu zaprezentowane przez najlepszych konferansjerów w mieście: Dj’a Krisa, Dj’a Bałtyka, Wojciecha Grockiego i Dj’a Harnasia.

Zapraszamy w godzinach 11:00-17:00.
Wstęp: 10zł

Więcej informacji na stronie www.targiwbialymstoku.pl

 

 

Izabela Kopała

Autor: Izabela Kopała

Kobieta wielu pasji i zainteresowań. Nieustająco zafascynowana branżą ślubną, śledzi bieżące trendy oraz szuka ciekawych inspiracji. Prywatnie żona. Miłośniczka języka polskiego – mówionego i pisanego. Z wykształcenia filolog polski i logopeda. Uwielbia literaturę, od niedawna kryminały. Lubi mocną herbatę oraz dobre brzmienie. I na odwrót.

Odkrywaj

Zaproszenia ślubne

Szukasz pięknych zaproszeń w rozsądnych cenach? Nurtuje Cię sprawa odmiany nazwisk? Nie wiesz jak powinno się wręczać zaproszenia? Wszystko o zapraszaniu i zaproszeniach ślubnych w jednym miejscu - zobacz! Przekonasz się, że zaproszenia można kupić już od 1 zł z personalizacją w cenie, a odmiana nazwisk Twoich gości wcale nie jest taka trudna! Z nami wszystko stanie się łatwiejsze!

Fotografia Ślubna

Mnóstwo fotograficznych inspiracji! Dowiesz się tu m.in. jak przygotować się do sesji małżeńskiej oraz jakie zdjęcia są MUST HAVE! A może nie możesz znaleźć fotografa ślubnego? Skorzystaj z usług naszej ślubnej konsultantki on-line, która pomoże Ci w znalezieniu wymarzonego fotografa na Twój ślub!

Inspiracje

Wciąż szukasz pomysłów na swój ślub? Nie wiesz jaki kolor lub motyw wybrać? A może chciałabyś zainspirować się, oglądając relacje innych Par, które są już po ślubie? Koniecznie odwiedź tę kategorię, w której odnajdziesz masę fascynujących ślubnych relacji oraz porad! Piękne zdjęcia gwarantowane!

Zaproszenia Ślubne DIY

Przeglądnęłaś tysiące ofert zaproszeń i żadne nie wpadło Ci w oko? Pora wziąć sprawy w swoje ręce i samodzielnie wykonać swoją wymarzoną papeterię ślubną! Nie wiesz jak? Z naszymi wskazówkami i instrukcjami przekonasz się jakie to proste! Do dzieła!

Zaplanuj swój ślub

Od czego zacząć? Jak zorganizować swoje wesele, począwszy od wyboru sali, a skończywszy na wyborze piosenki na pierwszy taniec? Jak rozplanować swój budżet? Ile wódki kupić? Jaki jest harmonogram przygotowań do ślubu? To wszystko znajdziecie w tej kategorii! Przygotuj z nami swój ślub od A do Z, a sukces gwarantowany!

Test

Lista autorów artykułów

Rozsądne Wesele