Wyjątkowe zaproszenia ślubne we własnym stylu ze zdjęciem!

Zaproszenia ślubne są wstępem do Waszego wielkiego dnia! Wybierając zaproszenia ślubne, warto pomyśleć o tym, aby dodać do nich osobisty akcent. Dzięki temu zaproszenia staną się całkiem spersonalizowane i takie całkowicie„Wasze”

Podkreśl magię tego wydarzenia oraz nadaj zaproszeniu odpowiedniego charakteru!

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem – najbardziej osobiste zaproszenia na świecie

Zaproszenia z Waszymi zdjęciami bez wątpienia najbardziej personalizują zaproszenia i sprawiają, że są jedyne w swoim rodzaju! Na pewno nikt inny nie będzie miał identycznych zaproszeń, z racji fotografii! Dzięki możliwości dodania własnych zdjęć możecie całkowicie oddać swój styl! Może to być coś, związanego z Waszą wspólną pasją lub motywem, który nieodłącznie Wam towarzyszy i kojarzy się z Wami i Waszą miłością!

Idealnym przykładem wykorzystania zdjęć do ukazania swojego stylu są zaproszenia Pauliny, która przełamała wszelkie konwenanse i nie przejmując się opinią innych, postawiła na swój charakter! Jak widać, zaproszenia nie zawsze muszą być związane z powszechnie znaną nam elegancją – można ty ukazać prawdziwego siebie! Tak naprawdę, wszystko zależy od Was i efekt finalny zaproszeń może być bardzo oryginalny, nawet i szalony!

Paulina napisała:

Chwale się naszymi, może kogoś zainspirująwbrew wszystkim co mówili, że nie wypada zrobiliśmy swoje– co sądzicie?”

zaproszenie ślubne piłka nożna
fot. Anastazja Krokos Photography

Komentarze innych przyszłych Panien Młodych były bardzo pozytywne, co tylko utwierdziło to Paulinę o słuszności swojego wyboru: “Dzięki dziewczyny jak czytam Wasze komentarze to się cieszę że nie daliśmy się zwariować i zrobiliśmy po swojemu 😊 goście faktycznie jak otwierali to zdziwieni i mówili że jakie fajne 😍😁”

Zaprojektuj je samodzielnie!

FotoZaproszenia daję tę niesamowitą możliwość zaprojektowania całego zaproszenia! Zamiast określonego wzoru, przecież to Wasza fotografia na okładce będzie stanowić główny motyw! Tak więc, to od Was zależy, czy zaproszenia będą eleganckie, szalone, oryginalne czy z poczuciem humoru! Do zaprojektowania zaproszenia ślubnego we własnym stylu wystarczy tak niewiele: odpowiednie zdjęcie lub zdjęcia, tło/ornament oraz dobór odpowiedniego koloru! To, jak dobierzecie do siebie poszczególne elementy zależy jedynie od Was, jedno jest pewne – możecie całkowicie zaskoczyć swoich gości! Warto czasem iść pod prąd i wybierać niesztampowe rozwiązania! Zastanówcie się jakie macie wspólne pasje lub w jaki sposób się poznaliście. Piłka nożna, taniec, a może jazda na rowerze? Wszystko jest możliwe!

Zdjęcie na zaproszeniu ślubnym – mnóstwo możliwości!

To, w jakim stylu wybierzecie zdjęcia zdefiniuje klimat zaproszeń! Mogą to być zdjęcia czarno-białe w tajemniczej atmosferze, a mogą to być żywe, barwne fotografie, pełne szaleństwa! A może styl folklorystycznym, podkreślający Wasze pochodzenie? Wszystko jest możliwe, ważne, aby zaprojektować zaproszenia w zgodzie ze sobą, własnym gustem i pasją. Takie zaproszenia na pewno długo zostaną w pamięci Waszych bliskich.

Paulina odważyła się wyłamać ze schematu, więc jeśli i Ty skrycie marzysz o szalonej okładce na zaproszeniu ślubnym – pamiętaj, ta okazja nigdy się nie powtórzy!

zaproszenie ślubne ze zdjęciem piłka nożna
fot. Anastazja Krokos Photography
Izabela Kopała

Autor: Izabela Kopała

Kobieta wielu pasji i zainteresowań. Nieustająco zafascynowana branżą ślubną, śledzi bieżące trendy oraz szuka ciekawych inspiracji. Prywatnie żona. Miłośniczka języka polskiego – mówionego i pisanego. Z wykształcenia filolog polski i logopeda. Uwielbia literaturę, od niedawna kryminały. Lubi mocną herbatę oraz dobre brzmienie. I na odwrót.

Facebook0
Google+18
https://rozsadnewesele.pl/wyjatkowe-zaproszenia-slubne-we-wlasnym-stylu-ze-zdjeciem/
Twitter11
Pinterest19
LinkedIn13

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *