Śląskie Targi Ślubne – 19 listopada 2017!

Śląskie Targi Ślubne – 19 listopada 2017!

III Śląskie Targi Ślubne odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, które znajduje się przy katowickim Spodku.  Jesienna impreza będzie świetną okazją, by zorientować się co w ślubach piszczy i zarezerwować te usługi, które zwykle zamawia się z dużym wyprzedzeniem. 🙂

Na miejscu będą czekały na narzeczonych stoiska firm oferujących usługi oraz produkty niezbędne do organizacji wymarzonego ślubu i wesela. Pod jednym dachem zostaną zgromadzone najpiękniejsze suknie ślubne, garnitury męskie, najmodniejsze obrączki i biżuteria, zaproszenia ślubne i dekoracje, cukiernie oraz lokale weselne, fotografów i kamerzystów oraz wiele innych branż ślubno-weselnych.

 

Targi zapewniają również liczne atrakcje dla odwiedzających: pokazy mody ślubnej, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, prezentacje zespołów weselnych na żywo, prezentacje samochodów do ślubu, pokazy barmańskie, koncerty na żywo i wiele innych niespodzianek. Ubiegłą edycję odwiedziło blisko 120 wystawców oraz ponad 3500 odwiedzających!

Jest to jedyna w województwie tak duża impreza dla narzeczonych.

 

https://www.targislubne.pl/galeria-slaskie-targi-slubne

 

Izabela Kopała

Autor: Izabela Kopała

Kobieta wielu pasji i zainteresowań. Nieustająco zafascynowana branżą ślubną, śledzi bieżące trendy oraz szuka ciekawych inspiracji. Prywatnie żona. Miłośniczka języka polskiego – mówionego i pisanego. Z wykształcenia filolog polski i logopeda. Uwielbia literaturę, od niedawna kryminały. Lubi mocną herbatę oraz dobre brzmienie. I na odwrót.

Facebook0
Google+18
https://rozsadnewesele.pl/slaskie-targi-slubne-19-listopada-2017/
Twitter11
Pinterest19
LinkedIn13

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *