Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Monika & Sebastian – już po ślubie! Piękne zdjęcia i film z podziękowaniami – zobacz!

Drogie (nie przez przypadek używam tego słowa:) Panny Młode.

Postanowiłam podzielić się wrażeniami z naszego wyjątkowego dnia. Zacznijmy od tego, że jako datę wybraliśmy 13 lipca w piątek. Oprócz tego, że był to jeden z nielicznych terminów na sali, bardzo ucieszyliśmy się, że będzie to data trochę “na przekór”. Do ślubu przygotowywaliśmy się rok. Mogłoby się wydawać, że wszystko było dopracowane i zaplanowane. Nic bardziej mylnego. Nie przewidzicie wszystkiego. A już na pewno nie takich niespodzianek. 1. Przy wyjściu z taksówki, która podwoziła mnie pod salon z makijażem tuż przede mną runęła ciężka blacha z rusztowania. Tak o mały włos bym nie zginęła. 2. Makijaż opóźnij się o pół h. 3. Powrót od makijażystki zajął mi 40 min zamiast 15 w związku z ogromną ulewą i korkami spowodowanymi strajkiem w mieście. Szykowanie się do wyjścia było już w nerwówce. 4. Podczas klękania przy błogosławieństwie pękł mi pasek w bucie!! Nie miałam innych na zmianę. Dopiero po mszy siostra spięła mi go wielką agrafką- wytrzymała do końca 🙂 5. Podczas drogi do kościoła dostaliśmy telefon, że rodzice PM nie mogą wydostać się z bloku bo wyszli na patio bez karty wejściowej. 6. Przez korki zjawiliśmy się w kościele na 3 min (zamiast 15) przed ślubem. 7. Czekaliśmy na rozpoczęcie do przyjazdu rodziców (na szczęście dotarli tylko kilka minut od planowanej godziny mszy, ale wyobraźcie sobie jak te minuty się dłużyły gdy nie wiedziałam, gdzie oni aktualnie są. 8. Czas dojazdu na salę wydłużył się przez wypadek na drodze. 9. Oprawa ogniowa ognia w formie wodospadu zepsuła się zanim doszliśmy do tortu.

Przez pierwsze 10 min mszy myślałam, ze serce mi wyskoczy. Trzęsłam się jak galareta.

Przygód było już sporo a i dotarło do mnie, że to taka ważna chwila. Za radą babci “nawet jak w ciele nie jest dobrze, trzeba robić dobrą minę”. Trzymanie za rękę mojego PM też było uspakajające.

Czy te moje przygody i stresy spowodowały, że to nie był nasz wymarzony dzień?

Skądże! To nadal był najcudowniejszy z dotychczasowych dni w życiu. Dlatego myślę, że zawsze trzeba założyć, że coś pójdzie nie po naszej myśli. Grunt, żeby potrafić się z tego śmiać. Ja następnego dnia z teściową płakałyśmy ze śmiechu 🙂 Przy wyjściu z kościoła czekała nas piękna niespodzianka. Wolontariusze fundacji w której działam (Mam Marzenie) zrobili z balonów szpaler. Zamiast kwiatów zbieraliśmy środki do puszki na marzenie (jutro jedziemy spełnić marzenie chorej dziewczynki o rowerze). Uwielbiam kwiaty, ale spełnić czyjeś marzenie to dopiero jest kosmos 🙂   Zespół który u nas grał GIG BAND dał takiego czadu, że tańcowaliśmy przy pełnym parkiecie do 5 rano, a goście opuszczali nas do 6. Największą atrakcją dla gości, a dla rodziców wzruszeniem były nasze podziękowania w formie filmiku w stylu wiejskim.  

Save Moment wideofilmowanie zrobił nam piękną niespodziankę bo około północy wyświetlili reportaż zmontowany już w trakcie wesela.

To był szok zmieszany ze wzruszeniem. Całość wydarzenia uwiecznił pięknie na zdjęciach Piotr Zawada – Fotografia którego serdecznie polecam. Wiele z dekoracji wykonywałam/kupowałam samodzielnie. Z pośród prezentowanych- m.in. złote buteleczki, świeczniki z kościoła, eukaliptusowe wieńce na krzesła, okręgi kwiatowe postanowiłam wypożyczać.

Podsumowując mój dość długi wywód, myślę, że warto w planowaniu tego dnia dać sobie dodatkowy czas na wyplątanie się z ewentualnych tarapatów.

Ja żałuję, że czas przygotowań w domu był już w takiej gorączce. Jestem estetką i uwielbiam otaczać się pięknymi dekoracjami, dlatego taką wagę przywiązywałam do szczegółów. Nie zapomniałam jednak, że najwięcej uwagi i pielęgnacji wymaga relacja. Jestem dzięki niej najszczęśliwszą na świecie żoną! Życzę spokoju i zdrowego rozsądku w całym tym szaleństwie 🙂  

Odkrywaj

Zaproszenia ślubne

Szukasz pięknych zaproszeń w rozsądnych cenach? Nurtuje Cię sprawa odmiany nazwisk? Nie wiesz jak powinno się wręczać zaproszenia? Wszystko o zapraszaniu i zaproszeniach ślubnych w jednym miejscu - zobacz! Przekonasz się, że zaproszenia można kupić już od 1 zł z personalizacją w cenie, a odmiana nazwisk Twoich gości wcale nie jest taka trudna! Z nami wszystko stanie się łatwiejsze!

Fotografia Ślubna

Mnóstwo fotograficznych inspiracji! Dowiesz się tu m.in. jak przygotować się do sesji małżeńskiej oraz jakie zdjęcia są MUST HAVE! A może nie możesz znaleźć fotografa ślubnego? Skorzystaj z usług naszej ślubnej konsultantki on-line, która pomoże Ci w znalezieniu wymarzonego fotografa na Twój ślub!

Inspiracje

Wciąż szukasz pomysłów na swój ślub? Nie wiesz jaki kolor lub motyw wybrać? A może chciałabyś zainspirować się, oglądając relacje innych Par, które są już po ślubie? Koniecznie odwiedź tę kategorię, w której odnajdziesz masę fascynujących ślubnych relacji oraz porad! Piękne zdjęcia gwarantowane!

Zaproszenia Ślubne DIY

Przeglądnęłaś tysiące ofert zaproszeń i żadne nie wpadło Ci w oko? Pora wziąć sprawy w swoje ręce i samodzielnie wykonać swoją wymarzoną papeterię ślubną! Nie wiesz jak? Z naszymi wskazówkami i instrukcjami przekonasz się jakie to proste! Do dzieła!

Zaplanuj swój ślub

Od czego zacząć? Jak zorganizować swoje wesele, począwszy od wyboru sali, a skończywszy na wyborze piosenki na pierwszy taniec? Jak rozplanować swój budżet? Ile wódki kupić? Jaki jest harmonogram przygotowań do ślubu? To wszystko znajdziecie w tej kategorii! Przygotuj z nami swój ślub od A do Z, a sukces gwarantowany!

Lista autorów artykułów

Rozsądne Wesele