Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Milena & Michał – już po ślubie! Piękne, zielone inspiracje! Fot. Beloved Pictures

Nasz dzień to 19 maj 2018 roku zaczynając od początku- poświęciłam dla tego dnia mnóstwo czasu I pracy miałam swoją wizję I chciałam zrobić sama jak najwięcej, z czasem wiem że za dużo pierwszą rzeczą były zaproszenia, które były moim dziełem, które kosztowały mnie sporo energii, ale satysfakcja była ogromna.

Następnie z pomocą rodzinki zrobiliśmy ściankę za nami, która była megaaa duża a teraz służy innym parom 😁kolejną rzeczą były winietki, chciałam by były inne I stanowiły dla gości zarazem pamiątkę oraz integralną część z motywem przewodnim

Postawiłam na sukulenty z własnej hodowli w srebrnych wiadereczkach I wyglądały pięknie oczywiście malowanie patyczków, wycinanie, klejenie odbywało się dwa dni przed weselem😄 zdecydowanie powinno się to zrobić wcześniej!

Pomysłów miałam sto na minute ale czas ta szybko leciał😱postawiliśmy również na drogowskazy własnej roboty, litery zamawiałam na allegro Dom Panny Młodej, Młodego i Wesele Państwa ŻurowskichZe względu na to, że jestem dość sentymentalna chciałam podzielić się z gośćmi zdjęciami naszymi i naszych najbliższych, co bardzo przyciągnęło uwagę I przyszły teść zrobił nam piękną ramkę na zdjęcia!

Aby przenieść trochę więcej zieleni na sale, mąż z tatą zbili I zmalowani mi piękną skrzynie, w której w piątek przed weselem posadziłam paprocie wykopane z lasu I były zamiast kwiatów przed namiRobiliśmy jeszcze kilka rzeczy ale za dużo tu pisania  polecam zaangażować się w przygotowania jeśli komuś przynosi to satysfakcje.

Dzień przed ślubem był bardzoo długi i pracowity, poszłam spać o 2 rano, robiąc podziękowania dla rodziców w formie filmików vhs i zdjęć- strzał w 10!

Sam dzień ślubu był cudowny, bo pogoda dopisała, a na mojej twarzy widniał sam uśmiech! Do ołtarza prowadził mnie mój dziadek, przed ślubem dostalismy w prezencie pieska- kufelka, a poprawiny to istny chill przygotowany na moim podwórku z grillem w odnowionym pod ten dzień wielkim garażu 

Duża, piękna i smaczna sala- Restauracja Hotel – Dworek Saski

Młody, energiczny i cudowny zespół- DiscoPlay

Bardzo polecam mojego fotografa, którego znalazłam przypadkiem na grupie i okazał się cudownym człowiekiem, który wyczarował nam piękną pamiątkę! Jeśli wybierałabym jeszcze raz, na pewno moja decyzja by się nie zmieniła – Beloved Pictures

Film i cudowny teledysk to zasługa super ekipy z MZ Studios  dzięki nim oglądam film n-ty raz 

 

Izabela Kopała

Autor: Izabela Kopała

Kobieta wielu pasji i zainteresowań. Nieustająco zafascynowana branżą ślubną, śledzi bieżące trendy oraz szuka ciekawych inspiracji. Prywatnie żona. Miłośniczka języka polskiego – mówionego i pisanego. Z wykształcenia filolog polski i logopeda. Uwielbia literaturę, od niedawna kryminały. Lubi mocną herbatę oraz dobre brzmienie. I na odwrót.

Odkrywaj

Zaproszenia ślubne

Szukasz pięknych zaproszeń w rozsądnych cenach? Nurtuje Cię sprawa odmiany nazwisk? Nie wiesz jak powinno się wręczać zaproszenia? Wszystko o zapraszaniu i zaproszeniach ślubnych w jednym miejscu - zobacz! Przekonasz się, że zaproszenia można kupić już od 1 zł z personalizacją w cenie, a odmiana nazwisk Twoich gości wcale nie jest taka trudna! Z nami wszystko stanie się łatwiejsze!

Fotografia Ślubna

Mnóstwo fotograficznych inspiracji! Dowiesz się tu m.in. jak przygotować się do sesji małżeńskiej oraz jakie zdjęcia są MUST HAVE! A może nie możesz znaleźć fotografa ślubnego? Skorzystaj z usług naszej ślubnej konsultantki on-line, która pomoże Ci w znalezieniu wymarzonego fotografa na Twój ślub!

Inspiracje

Wciąż szukasz pomysłów na swój ślub? Nie wiesz jaki kolor lub motyw wybrać? A może chciałabyś zainspirować się, oglądając relacje innych Par, które są już po ślubie? Koniecznie odwiedź tę kategorię, w której odnajdziesz masę fascynujących ślubnych relacji oraz porad! Piękne zdjęcia gwarantowane!

Zaproszenia Ślubne DIY

Przeglądnęłaś tysiące ofert zaproszeń i żadne nie wpadło Ci w oko? Pora wziąć sprawy w swoje ręce i samodzielnie wykonać swoją wymarzoną papeterię ślubną! Nie wiesz jak? Z naszymi wskazówkami i instrukcjami przekonasz się jakie to proste! Do dzieła!

Zaplanuj swój ślub

Od czego zacząć? Jak zorganizować swoje wesele, począwszy od wyboru sali, a skończywszy na wyborze piosenki na pierwszy taniec? Jak rozplanować swój budżet? Ile wódki kupić? Jaki jest harmonogram przygotowań do ślubu? To wszystko znajdziecie w tej kategorii! Przygotuj z nami swój ślub od A do Z, a sukces gwarantowany!

Lista autorów artykułów

Rozsądne Wesele