Martyna & Paweł – już po ślubie! Emocjonalny ślub i nieskrępowana zabawa!

30.06.2018 to nasza data Ślubu.

W sumie niedawno dostałam kilka zdjęć od fotografa.
Dziewczyny nie będę Wam pisać żebyście się nie stresowały, bo każda z nas inaczej przeżywa ten dzień. Mój przebiegł wręcz idealnie, wszystko co chciałam było zgodnie z planem, cieszyłam się każdą chwilą i W OGÓLE SIĘ NIE STRESOWAŁAM ! Znając siebie myślałam, że padnę ze stresu, będę płakać przy przysiędze, ale wiecie co? Płakałam tylko dlatego, że ksiądz niezwykle poprowadził msze.  Najważniejsze słowa wypowiedziałam z uśmiechem wręcz przeciwnie do tego czego się spodziewałam. Jedyne co poszło nie tak to droga do ołtarza.

Ten ważny moment popsuł mi CZERWONY DYWAN  suknia dosłownie zatrzymywała się na dywanie i podwijała mi się tak, że ją deptałam. Musiałam wziąć w drugą rękę bukiet i podtrzymywać suknie  Ale myślę sobie, trudno. Każdemu może się zdarzyć. Naprawdę szkoda, że to mija tak szybko…czerpcie z tego dnia każdą chwile. Ja chyba dlatego pamiętam dokładnie wszystko, nie mam mgły w niektórych momentach wesela tak jak piszą niektóre dziewczyny. Jedyna rada, taka szczera ode mnie to: bądźcie sobą! To jest Wasz dzień  ahh i dobór świadków- muszą być ogarnięci! Moi nam niesamowicie pomogli.

Czekam jeszcze na czołówkę i na fotki z naszego miejsca zamieszkania w Anglii. Powodzenia tym które są jeszcze przed! ❤️

Słodki stół wykonałam samodzielnie. Serce na ferrero rocher i napis słodki stół wypożyczone od Angelika Kaźmierczak
Makijaz i fryzura https://www.facebook.com/salonfryzjerskiviola1/

Wypozyczanie samochodu
https://www.czarnawolga.pl

Dekoracja Kosciola Sali
https://www.facebook.com/kwiaciarnia.bonsai.9

Suknia Slubna Nika/Monica Loretti i genialne Panie w salonie
https://www.facebook.com/salonnevia/

Fotograf i kamerzysta
http://www.jurkiewiczstudio.pl

Zespół

TIMM

Izabela Kopała

Autor: Izabela Kopała

Kobieta wielu pasji i zainteresowań. Nieustająco zafascynowana branżą ślubną, śledzi bieżące trendy oraz szuka ciekawych inspiracji. Prywatnie żona. Miłośniczka języka polskiego – mówionego i pisanego. Z wykształcenia filolog polski i logopeda. Uwielbia literaturę, od niedawna kryminały. Lubi mocną herbatę oraz dobre brzmienie. I na odwrót.

Facebook0
Google+18
https://rozsadnewesele.pl/martyna-pawel-juz-po-slubie/
Twitter11
Pinterest19
LinkedIn13

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *