Kamila & Tomasz – już po ślubie

Kamila & Tomasz – już po ślubie

Pozwólcie, że podzielę się z Wami zarówno zdjęciami jak i refleksjami.

1. Najbardziej cieszyłam się z rzeczy niezaplanowanych i niespodzianek zrobionych przez rodziców gości czy znajomych np. na bramach.

2. Stresowałam się bardzo przez cały rok przygotowań, przeżywałam, panikowałam, że o czymś zapomnę albo że nie uda mi się zrobić tak jak sobie wymarzyłam, przeklinałam siebie, że organizacja ślubu to najgorsze co mogłam wymyślić a teraz powiem, że to był najwspanialszy moment w moim życiu, te emocje przy wybieraniu sukni, wieczory spędzone z rodziną na przygotowaniu dekoracji. Świetna sprawa.

3. Często mamy wątpliwości czy decydować się na fotografa czy kamerzystę. Tak! I polecam pikphotography nie tylko za ładne zdjęcia ale przede wszystkim za to ze byli jak dobre duchy, niezauważeni, pomocni a relacja która w te naście godzin powstała przypominała dobrych znajomych. Sylwia Grochocka umaluje Was nie tylko dobrymi kosmetykami ale i całym swoim sercem. Wencel Band Darłowo sprawi, że dzięki swojej oprawie muzycznej wszystkim łezka zakręci się w oku. Vi Viol Styl dekoracje, które są spełnieniem Twoich marzeń.

4. Zaplanujcie sobie tak fryzjera i kosmetyczkę, żeby mieć luz, najlepsze co mogło być to ulubiona herbata ze świadkowa na tarasie i pogaduszki czy obejrzenie kabaretu z tatą.

5. Poprawiny robić czy nie? Robić! To idealny czas na zdjęcia z rodzinką i na rozmowy na które na weselu nam nie udało się znaleźć czasu.

6. Sukienka- gdybym mogła wybrać jeszcze raz nie zdecydowałabym się na szycie w salonie, tylko na wybór gotowej z wieszaka tylko oczywiście w odpowiednim rozmiarze, dlaczego? Bo akurat u mnie moja wizja nie pokryła się z efektem końcowym. Miałam dwie spódnice jedna główną do płaskich butów a druga warstwy tiulu na tą podstawową część do butów na obcasie i było to cudowne rozwiązanie.

7. Czego byście nie wymyślili jako atrakcje dla gości to nie zrobi takiej roboty jaką robią goście. To oni tworzą ten klimat, to dzięki ich i Waszej zabawie to taka super impreza.

8. U nas nie było tortu tylko serwowany deser po obiedzie, i wyobraźcie sobie że goście nawet tego nie zauważyli.

9. Chciałam żeby było perfekcyjnie do tego stopnia ze zrobiliśmy listę piosenek a nawet scenariusz zabaw oczepinowych, a goście lepiej bawili się przy repertuarze zespołu także czasem warto zdać się na profesjonalistów bo znają się na tym co robią; )

Izabela Kopała

Autor: Izabela Kopała

Kobieta wielu pasji i zainteresowań. Nieustająco zafascynowana branżą ślubną, śledzi bieżące trendy oraz szuka ciekawych inspiracji. Prywatnie żona. Miłośniczka języka polskiego – mówionego i pisanego. Z wykształcenia filolog polski i logopeda. Uwielbia literaturę, od niedawna kryminały. Lubi mocną herbatę oraz dobre brzmienie. I na odwrót.

Facebook0
Google+18
https://rozsadnewesele.pl/kamila-tomasz-juz-slubie/
Twitter11
Pinterest19
LinkedIn13

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *