Fascynatory w modzie ślubnej

Fascynatory w modzie ślubnej

Zalotne, nieco frywolne oddające ducha lat 20 i 60. Takie są fascynatoryCoraz częściej kradną serca przyszłych Panien Młodych, zwłaszcza tych, które planują suknię w stylu retro.

To ozdoba, na którą decydują się odważne Panny Młode, chcąc podkreślić swój oryginalny styl. Fascynator może być wykonany z jedwabnych kwiatów, kokardy, tiulu, może posiadać woalkę.
Wybierając taką ozdobę trzeba się przede wszystkim zastanowić, czy będzie pasować do sukni. Idealnie sprawdzi się przy prostych, delikatnych sukniach, stając się eleganckim uzupełnieniem stylizacji ślubnej.

Chcąc stworzyć stylizację w duchu lat 20, powinnaś wybrać pióra, perły i koronki. Idąc w kierunku lat 60 wybierz tiule, kokardki, sterczące piórka i groszki.

Zasadniczą rolą fascynatorów jest ich dekoracyjność. Ozdobność ich czy nawet krzykliwość, zależy od użytych materiałów, ozdób oraz wielkości samego fascynatora.

Fascynator doskonale komponuje się z woalką, dlatego coraz częściej staje się alternatywą dla samego welonu.

Fascynatory można kupić nawet w sieciówkach, ale oczywiście te najbardziej dopracowane i eleganckie znajdziesz w dobrych salonach mody ślubnej oraz u modystek.
Koszt zależy od ilości ozdób i jakości materiałów.

 

Autor: Agata Glinicka

http://www.suknie-collinter.pl/

Izabela Kopała

Autor: Izabela Kopała

Kobieta wielu pasji i zainteresowań. Nieustająco zafascynowana branżą ślubną, śledzi bieżące trendy oraz szuka ciekawych inspiracji. Prywatnie żona. Miłośniczka języka polskiego – mówionego i pisanego. Z wykształcenia filolog polski i logopeda. Uwielbia literaturę, od niedawna kryminały. Lubi mocną herbatę oraz dobre brzmienie. I na odwrót.

Facebook0
Google+18
https://rozsadnewesele.pl/fascynatory-modzie-slubnej/
Twitter11
Pinterest19
LinkedIn13

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *