Czy warto wybrać zaproszenia ze zdjęciem?

Czy warto wybrać zaproszenia ze zdjęciem?

Wybór zaproszeń ślubnych nie jest sprawą prostą! Kokardki, wstążeczki, paski, kropki… W dzisiejszych czasach można znaleźć i kupić prawie wszystko! O tym, dlaczego nie warto przepłacać za zaproszenia pisaliśmy tutaj, dzisiaj natomiast postaramy się odpowiedzieć na pytanie – czy warto wybrać foto-zaproszenie.

Oczywiście, że tak! Jest to wspaniała alternatywa dla osób, które nie mogą się zdecydować na żadną grafikę czy motyw. Wybierając zaproszenia, w których możecie umieścić Wasze zdjęcie na pewno będzie niepowtarzalnym wzorem, bo na okładce będziecie Wy.

Jeśli tylko posiadacie jakieś ładne, dobrej jakości, wspólne zdjęcia, to nawet się nie zastanawiajcie! Wiele par obecnie robi sesje narzeczeńskie, więc czemu by nie umieścić w zaproszeniach ślubnych jednego bądź kilu zdjęć z takiej sesji? Może to być wspaniała pamiątka dla Waszych bliskich. Takie projekty zawsze podkreślają uczucie, jakie łączy narzeczonych, a dodatkowo emanują pozytywnymi emocjami. Możecie być również pewni tego, że taka forma zaproszeń zaskoczy niejedną osobę, bowiem nieczęsto takie zaproszenia są wybierane – macie więc gwarancję, że będziecie oryginalni.

Spróbujcie sobie przypomnieć czy kiedykolwiek dostaliście zaproszenie ze zdjęciem, a nawet jeśli tak, to ile razy? No właśnie! 🙂 

Romantyczny spacer po plaży, a może zdjęcia na sielskiej łące, pełnej kwiatów? Wasze urocze fotografie na pewno będą się cudownie prezentować!

Zaproszenia z Waszymi zdjęciami będą spersonalizowane pod każdym względem i takie „Wasze”… Przepełnione wrażliwością, emocjami, sensualnością, miłością…

Możecie ukazać swój indywidualizm oraz prawdziwy charakter, dlatego my bardzo zachęcamy do wybierania foto-zaproszeń, jeśli tylko macie lub zamierzacie mieć piękne zdjęcia, którymi warto się pochwalić!

Wiele Rozsądnych Panien Młodych chwali sobie takie rozwiązanie jako powiew świeżości na rynku zaproszeń ślubnych. Dużo przyszłych Panien Młodych specjalnie planuje zrobić sesję fotograficzną, aby mieć piękne zdjęcia do zaproszeń! Pozytywnie o takich zaproszeniach piszą Rozsądne Panny Młode, które już są po ślubie – ich bliscy do tej pory trzymają zaproszenie ze zdjęciem na komodzie albo na lodówce, przyczepione magnesem 🙂 

Po wybraniu zdjęć wystarczy dobrać odpowiednią kolorystykę, czcionkę i gotowe!

Przykłady zaproszeń ze zdjęciami:

zaproszenia ślubne ze zdjęciem

Jak widać powyżej,  zaproszenia ze zdjęciami są świetną alternatywą do tradycyjnych zaproszeń i ukazują historię Waszej miłości!

Izabela Kopała

Autor: Izabela Kopała

Kobieta wielu pasji i zainteresowań. Nieustająco zafascynowana branżą ślubną, śledzi bieżące trendy oraz szuka ciekawych inspiracji. Prywatnie żona. Miłośniczka języka polskiego – mówionego i pisanego. Z wykształcenia filolog polski i logopeda. Uwielbia literaturę, od niedawna kryminały. Lubi mocną herbatę oraz dobre brzmienie. I na odwrót.

Facebook0
Google+18
https://rozsadnewesele.pl/czy-warto-wybrac-zaproszenia-ze-zdjeciem/
Twitter11
Pinterest19
LinkedIn13

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *