Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Alternatywne Targi Ślubne – 15.10.2017 r.

Alternatywne Targi Ślubne – 15.10.2017 r.

Już w najbliższą niedzielę w Gdańsku odbędą się Alternatywne Targi Ślubne!

Organizatorzy stawiają sobie za cel promowanie subtelności, naturalności oraz niewymuszonej elegancji. Współpracują tylko z wybranymi, niszowymi markami branży ślubnej, które reprezentują taką właśnie estetykę – produkty i usługi wysokiej jakości oraz z podobną wrażliwością na piękno i dobrym smakiem.  Można więc powiedzieć, że targi te nie są tylko “alternatywne” z nazwy. Jest to coś innego niż tradycyjne targi ślubne.

Chcesz, aby Twój ślub wyglądał inaczej, niż zwykle? Koniecznie musisz tam być!

IV edycja Alternatywnych Targów Ślubnych odbędzie się 15 października w Starym Maneżu w Gdańsku Wrzeszcz (na przeciwko Sztuki Wyboru) między 12:00 a 18:00. Spotka się z Wami 80 wyselekcjonowanych wystawców, którzy zaprezentują swoje swoje niepowtarzalne usługi i produkty. Pojawią się floryści, projektanci sukien ślubnych, fotografowie, filmowcy, wyjątkowe miejsca weselne, pracownie cukiernicze, konsultanci ślubni, pracownie graficzne, projektanci obrączek, muzycy, projektanci dekoracji sal weselnych oraz wielu innych specjalistów od kreowania najpiękniejszych ślubów i wesel.

 

Czym różnią się od tradycyjnych targów ślubnych?

Przede wszystkim selekcją wystawców! Zaproszeni są wystawcy z najwyższej półki, którzy spełniają oczekiwania organizatorów. Promowana jest estetyka, jakość i ciekawy pomysł. Dodatkowym atutem jest klimatyczne miejsce wydarzenia.

Wstęp jest całkowicie bezpłatny!

Chcesz wiedzieć jak było ostatnio?

Oto wspomnienia z 3. edycji Alternatywnych Targów Ślubnych (fot.  Karolina Zimińska Make-up)

 

 

 

Izabela Kopała

Autor: Izabela Kopała

Kobieta wielu pasji i zainteresowań. Nieustająco zafascynowana branżą ślubną, śledzi bieżące trendy oraz szuka ciekawych inspiracji. Prywatnie żona. Miłośniczka języka polskiego – mówionego i pisanego. Z wykształcenia filolog polski i logopeda. Uwielbia literaturę, od niedawna kryminały. Lubi mocną herbatę oraz dobre brzmienie. I na odwrót.

Odkrywaj

Zaproszenia ślubne

Szukasz pięknych zaproszeń w rozsądnych cenach? Nurtuje Cię sprawa odmiany nazwisk? Nie wiesz jak powinno się wręczać zaproszenia? Wszystko o zapraszaniu i zaproszeniach ślubnych w jednym miejscu - zobacz! Przekonasz się, że zaproszenia można kupić już od 1 zł z personalizacją w cenie, a odmiana nazwisk Twoich gości wcale nie jest taka trudna! Z nami wszystko stanie się łatwiejsze!

Fotografia Ślubna

Mnóstwo fotograficznych inspiracji! Dowiesz się tu m.in. jak przygotować się do sesji małżeńskiej oraz jakie zdjęcia są MUST HAVE! A może nie możesz znaleźć fotografa ślubnego? Skorzystaj z usług naszej ślubnej konsultantki on-line, która pomoże Ci w znalezieniu wymarzonego fotografa na Twój ślub!

Inspiracje

Wciąż szukasz pomysłów na swój ślub? Nie wiesz jaki kolor lub motyw wybrać? A może chciałabyś zainspirować się, oglądając relacje innych Par, które są już po ślubie? Koniecznie odwiedź tę kategorię, w której odnajdziesz masę fascynujących ślubnych relacji oraz porad! Piękne zdjęcia gwarantowane!

Zaproszenia Ślubne DIY

Przeglądnęłaś tysiące ofert zaproszeń i żadne nie wpadło Ci w oko? Pora wziąć sprawy w swoje ręce i samodzielnie wykonać swoją wymarzoną papeterię ślubną! Nie wiesz jak? Z naszymi wskazówkami i instrukcjami przekonasz się jakie to proste! Do dzieła!

Zaplanuj swój ślub

Od czego zacząć? Jak zorganizować swoje wesele, począwszy od wyboru sali, a skończywszy na wyborze piosenki na pierwszy taniec? Jak rozplanować swój budżet? Ile wódki kupić? Jaki jest harmonogram przygotowań do ślubu? To wszystko znajdziecie w tej kategorii! Przygotuj z nami swój ślub od A do Z, a sukces gwarantowany!

Lista autorów artykułów

Rozsądne Wesele