33 Małopolskie Targi Ślubne – przygotuj się na moc inspiracji!

33 Małopolskie Targi Ślubne – przygotuj się na moc inspiracji!

11 lutego – zapamiętajcie tę datę! Szukasz ślubnych inspiracji? Nie masz jeszcze wszystkiego, czego potrzebujesz, aby Twój dzień był wyjątkowy? W takim razie koniecznie musisz wybrać się na wyjątkowe wydarzenie, jakim są Małopolskie Targi Ślubne w Centrum Targowym Chemobudowa Kraków!

Podczas Targów możesz załatwić wszystkie niezbędne sprawy związane z organizacją wesela, a przy okazji skorzystasz z rabatów! Brakuje Ci tylko jednej rzeczy, a może jeszcze nic nie masz? To nieistotne, bowiem w jednym miejscu znajdziesz blisko 200 profesjonalistów z każdej branży ślubnej. Dzięki Targom możesz zaplanować swój ślub i wesele od A do Z!

Bogata oferta hoteli, zespołów, sukien ślubnych i garniturów Was zachwyci! Najpiękniejsze zaproszenia ślubne, dekoracje oraz samochody do ślubu… Nie zabraknie również atrakcji!

Muzyka na żywo

Tradycyjnie odbędzie się przegląd zespołów weselnych, dzięki temu będziecie mieli okazje usłyszeć na żywo jak zagra 5 zespołów – może któryś z nich będzie Twoim?

Nowe technologie

Podczas Targów będziecie mieli okazje zobaczyc i wypróbować najnowocześniejszą technologię w branży ślubnej! Co Was czeka? Między innymi skaner 3D czy ideofilmowanie VR.

Oprócz tego ciekawym rozwiązaniem jest Strefa Alternatywna, w której na pewno zajdziecie niebanlne rozwiązania na swój ślub!

Konkursy i rabaty

Oczywiście na Małopolskich Targach Ślubnych nie może zabraknąć ciekawych konkursów i rabatów dla przyszłych nowożeńców! Tylko tu będziecie mieli okazję skorzystać z oferty LAST i FIRST MINUTE, wystawcy oprócz tego przygotowali dla Was darmowe upominki i promocje.

Kiedy i gdzie?

Małopolskie Targi Ślubne odbedą się 11 lutego w Centrum Targowym Chemobudowa Kraków. Zapraszamy na tę Zakochaną Niedzielę w godzinach 10:00 – 17:00.

Bilety w przedsprzedaży są już dostępne pod adresem http://targislubne.info/kup-bilet w cenie 15 zł. W dniu targów bilety do kupienia w kasach w cenie 20 zł.

Zobaczcie również profil facebook:

https://www.facebook.com/targislubnekrakow/

i koniecznie dołączcie do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/185932875298236/.

A jak było ostatnio?

Facebook0
Google+18
https://rozsadnewesele.pl/33-malopolskie-targi-slubne-przygotuj-sie-moc-inspiracji/
Twitter11
Pinterest19
LinkedIn13

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *